The Walking Dead: The Final Season – pierwszy materiał z rozgrywki

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale IGN pojawił się zapowiedziany dwa dni temu materiał z rozgrywki ostatniego sezonu The Walking Dead od studia Telltale Games. Gameplay, trwający ponad 14 minut, pozwala nam się przyjrzeć poprawionej oprawie graficznej, usprawnionej walce oraz klasycznym dla gier z tej serii mechanikom.

Pod względem rozgrywki tytuł nie doczekał się niestety większych zmian, co jednak fanom serii zdecydowanie nie powinno przeszkadzać. Pierwszy epizod The Final Season na PlayStation 4, Xbox One i PC zadebiutuje 14 sierpnia. Tytuł w późniejszym terminie trafi również na Nintendo Switch i urządzenia mobilne.

The Walking Dead The Final Season będzie się składało z czterech epizodów, za które przyjdzie graczom zapłacić 19,99 dolarów. Wszyscy, którzy założą zamówienie przedpremierowe na grę w wersji konsolowej, otrzymają za darmo poprzednie trzy sezony cyklu, na które składa się 15 epizodów.

The Walking Dead: The Final Season – Materiał z rozgrywki:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów