The Station zadebiutuje w lutym na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Station
The Station

The Station to klimatyczna, pierwszoosobowa gra science fiction za produkcją której stoi studio…
The Station. Jest to niewielki zespół, w skład którego wchodzą doświadczeni twórcy pracujący wcześniej przy dużych tytułach AAA, chociażby dla takich firm jak Activision.

Sam zarys fabularny gry nie jest zbyt oryginalny. Nasz bohater zostaje wysłany na nowoczesną stację kosmiczną Espial, której zadaniem jest monitorowanie planety Psy-Prime, na której obca cywilizacja toczy wojnę domową. Gdy dociera na miejsce, statek pozbawiony jest zasilania oraz załogi. Zadaniem gracza jest eksplorować stację w celu rozwiązania zagadki tajemniczego zniknięcia personelu statku.

Gra w porównaniu do innych kosmicznych straszaków, ma się wyróżniać sposobem prowadzenia narracji. The Station ma być  produkcją niezwykle tajemniczą, a za budowanie klimatu będzie odpowiadać  ścieżka dźwiękowa, za którą stoi Duncan Watt, autor muzyki między innymi do Bioshock: Infinite.

The Station zadebiutuje 20 lutego na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów