The Outer Worlds na nowym zwiastunie prezentującym lokacje

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
The Outer Worlds
The Outer Worlds

W sieci opublikowany został nowy zwiastun The Outer Worlds. Obsidian Entertainment, czyli twórcy gry, postanowili zaprezentować lokacje, które odwiedzimy podczas rozgrywki.

Materiał wideo utrzymany jest w formie filmu propagandowego, mającego zachęcić oglądającego do zamieszkania w Halyconie.

Twórcy przedstawiają więc różne części świata, które odwiedzimy podczas eksploracji i wymieniają ich zalety. Nie zabrakło również miejsca dla krótkich fragmentów rozgrywki, na których obserwujemy głównie walkę z wykorzystaniem zróżnicowanego arsenału.

Przypomnijmy, że The Outer Worlds zadebiutuje 25 października na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Warto wspomnieć, że pod koniec lipca twórcy poinformowali, że ich najnowsza produkcja trafi również w późniejszym terminie na Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów