The Nightmare – najnowszy dodatek do Shadow of the Tomb Raider otrzymał zwiastun

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Shadow Of The Tomb Raider Dlc The Nightmare
Shadow Of The Tomb Raider Dlc The Nightmare

Twórcy Shadow of the Tomb Raider nie zapominają o swojej ostatniej produkcji. Najnowsze rozszerzenie „The Nightmare”, które trafi do graczy 22 stycznia, otrzymało właśnie pierwszy zwiastun. Według zapowiedzi nie będzie to ostatni dodatek do Shadow of the Tomb Raider. Deweloperzy planują wydać jeszcze trzy DLC, które zadebiutować mają kolejno w lutym, marcu oraz kwietniu.

Zbliżające się rozszerzenie „The Nightmare”, zapowiada się interesująco. Lara „będzie musiała zbadać posiadłość Croftów w okolicznościach, których nigdy wcześniej nie doświadczyła”. Panna Croft zmierzy się z własnymi koszmarami i stawi czoła swoim najgroźniejszym oponentom.

Opublikowany materiał zwiastuje, że w „The Nigthmare” nie będzie miejsca na nudę. Twórcy nie zapomnieli również o dodaniu nowego grobowca, co na pewno ucieszy fanów eksploracji. Nadchodzące rozszerzenie do Shadow of the Tomb Raider zapowiada się jako niezwykle ciekawa przygoda oraz próba rozliczenia się Lary z przeszłością i własnymi słabościami.

Dodatek The Nightmare trafi na komputery osobiste, a także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Shadow of the Tomb Raider – zwiastun DLC „The Nightmare”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów