The Next Penelope na Nintendo Switch ze zwiastunem premierowym

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

The Next Penelope to ciekawe połączenie wyścigów w stylu Micro Machines oraz F-Zero z czysto arcade’ową, shoot’em upową rozgrywką. Produkcja pierwotnie miała zadebiutować na Nintendo Wii U, jednak w wyniku problemów z przeportowaniem gry przez zewnętrzne studia, Aurelian Regard, jedyny twórca gry, porzucił ten pomysł.

The Next Penelope charakteryzuje się wyjątkowo dynamiczną rozgrywką, okraszoną wieloma starciami z bossami oraz częstą walką na granicy śmierci, w wyniku utraty punktów życia przy każdym skorzystaniu z dostępnych w grze broni. Tytuł zaoferuje także 4-osobowy lokalny CO-OP, który również został zaprezentowany na zwiastunie premierowym.

Tytuł zadebiutuje w eShopie już 21 grudnia.

Zwiastun premierowy The Next Penelope:

Źródło: http://nintendoeverything.com/the-next-penelope-launches-december-21-on-switch/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch