The Lion’s Song już dostępne na Nintendo Switch

Brać i grać

| | Przeczytasz w 1 minutę
The Lion’s Song
The Lion’s Song

Twórcy, studio Mipumi Games poinformowali, że ich debiutancka produkcja The Lion’s Song jest już dostępna na Nintendo Switch. Szczególnie polecamy osobom gustującym w przygodówkach i tytułach bogatych w warstwę fabularną. Przypomnijmy, że The Lion’s Song miało już swoją PC-tową premierę i  zostało bardzo dobrze przyjęte zarówno przez graczy jak i krytyków. Świadczyć może o tym fakt, że gra zebrała garstkę branżowych nagród, a współczynnik pozytywnych recenzji na  Steam wskazuje 94%. Tytuł chwalony jest przede wszystkim za fabułę i sposób narracji. W skład switchowej wersji wchodzą wszystkie cztery epizody.

The Lion’s Song – trailer

The Lion’s Song to przygodówka z gatunku point & click. Akcja gry rozgrywa się w Austrii we wczesnych latach XX wieku. Historia podzielona jest na cztery rozdziały, a każdy z nich opowiada losy innego bohatera. Wątki płynnie się ze sobą przeplatają, a decyzje przez nas podjęte, mają znaczący wpływ na to jak potoczy się  fabuła.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów