The Infectious Madness of Doctor Dekker zadebiutuje w czerwcu na konsolach

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Infectious Madness Of Doctor Dekker
The Infectious Madness Of Doctor Dekker

Firma Wales Interactive specjalizująca się w wydawaniu produkcji typu full motion video, ogłosiła dzisiaj, że The Infectious Madness of Doctor Dekker trafi 5 czerwca na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Po zeszłorocznym, całkiem udanym Late Shift, nowy interaktywny film powinien zainteresować wielu graczy. The Infectious Madness of Doctor Dekker zadebiutował pierwotnie w maju zeszłego roku na platformie Steam i choć nie cieszy się dużą popularnością, zgarnął całkiem niezłe recenzje.

W grze wcielamy się w psychiatrę, który w trakcie sesji ze swoimi pacjentami musi odnaleźć mordercę doktora Dekkera. Winni generowani są losowo, tak więc gra oferuje kilka zakończeń.

Zwiastun The Infectious Madness of Doctor Dekker

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

303 Squadron: Battle of Britain - premiera gry w Early Access - https://t.co/lGSAFsgdQB https://t.co/0Ktwyua5pS
The Hollywood Reporter poinformował, że trwają pracę nad solowym filmem Boba Fetta. Popularny łowca nagród ma otrzy… https://t.co/R0lJiN7Y9q

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch