The Good Fight – nowy zwiastun spin-offu serialu Żona idealna z gwiazdą Gry o tron Rose Leslie

| | Przeczytasz w 1 min.

Serial Żona idealna (The Good Wife) wyróżniony licznymi nagrodami oraz entuzjastycznie przyjęty przez wielu fanów dobiegł końca w 2016 roku, po siedmiu sezonach. Nie żegnanym się jednak na dobre ze wszystkimi jego bohaterami, ponieważ już 19 lutego 2017 roku będzie można obejrzeć pierwszy odcinek spin-offu zatytułowanego The Good Fight.

Christine Baranski wraca do Good Fight jako Diane Lockheart. Bohaterka odchodzi z Lockhart & Lee, a na dodatek dowiaduje się, że straciła wszystkie swoje oszczędności. Ponieważ nie chce wrócić do swojej dawnej firmy, łączy siły z młodą prawniczką Maia (Rose Leslie) i razem dołączają do kancelarii Lucca Quinn (Cush Jumbo).

W nowym serialu występuje wiele znanych twarzy z Żony idealnej, jednak nie zobaczymy już Julianny Margulies jako Alicia Florricka. Jak wyjaśnili twórcy spin-offu Robert i Michelle King, losy tytułowej bohaterki oryginalnej serii zostały przedstawione w pełni.

The Good Fight będzie emitowane w trybie online w USA. Pierwszy odcinek pojawi się dodatkowo w telewizji, natomiast kolejne dziewięć epizodów będzie można obejrzeć wyłącznie w CBS All Access. Jeszcze nie wiadomo w jakiej formie i gdzie zostanie wyemitowany serial w Polsce.