The Forest z czasową ekskluzywnością na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Forest
The Forest

The Forest to pierwszoosobowy survival horror, którego tytuł od lat obija się graczom o uszy. Produkcja bowiem w 2014 roku zadebiutowała w fazie wczesnego dostępu na platformie Steam, a jutro ma w końcu pojawić się w finalnej wersji. Gra ukaże się nie tylko w edycji na komputery osobiste, ale również na konsolę PlayStation 4.

Twórcy ze studia Endnight Games biorą pod uwagę również wersję na Xbox One, ale nie jest ona pewna. Konsolowa ekskluzywność The Forest na platformie Sony, nie jest wynikiem umowy ograniczonej czasowo. Japońska firma jako pierwsza wyraziła swoje zainteresowanie projektem, więc deweloperzy uznali wersję na PS4 jako priorytetową. Twórcy nie ukrywają, że wpływ na to miały też czynniki ekonomiczne, firmy nie było bowiem stać na przygotowywanie równocześnie gry na trzy platformy.

The Forest – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów