The Division – darmowa aktualizacja oraz bezpłatny weekend

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Dla miłośników Tom Clancy’s The Division, bieżący tydzień zapowiada się bardzo pracowicie. Już jutro, na wszystkich platformach, debiutuje największa w historii gry darmowa aktualizacja 1.8 kryjąca się pod nazwą Resistance. Update rozszerza mapę gry o nowe obszary, dostępne dla wszystkich graczy: West Side Pier. Oprócz licznych aktywności w otwartym świecie, dostępnych na całej mapie, na West Side Pier zagrać będzie można w dwa nowe tryby gry:

  • Resistance (tryb PvE) – W Resistance różne frakcje współpracują po raz pierwszy w walce z agentami The Division. Różni NPC wroga będą wciąż pojawiać się w falach, a maksymalnie czworo agentów będzie próbowało przetrwać jak najdłużej. Wrogowie pozostawiać będą zasoby, których będzie można użyć do zbudowania struktur obronnych albo rozszerzenia pola bitwy, co zagwarantuje więcej opcji taktycznych dla graczy. Gracze będą musieli współpracować i znaleźć najlepszą strategię, aby przetrwać jak najwięcej fal i zdobyć większe nagrody.
  • Skirmish (tryb PvP) – W Skirmish dwie drużyny po czterech graczy rywalizują z sobą o największą liczbę fragów, zanim skończy się czas. Drużyny zdobywają punkty za każdego powalonego, a następnie wyeliminowanego wrogiego gracza.

To jednak nie wszystkie dobra czekające dla graczy. Jeśli ktoś jeszcze nie przekonał się do zakupu The Division, teraz będzie miał ku temu świetną okazję. W dniach od 7 do 10 grudnia Ubisoft zaplanował darmowy weekend, który będzie dostępny zarówno na PC jak i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mało tego. W dniach od 5 do 10 grudnia wszyscy gracze w The Division zyskają bezpłatny, nieograniczony dostęp do trzech dodatków z przepustki sezonowej – Underground, Survival i Last Stand. Bezpłatny okres będzie dostępny na wszystkich obsługiwanych platformach, także dla graczy korzystających z bezpłatnego weekendu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Przegląd premier gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 12-18 listopad https://t.co/ys1mPCOs2h https://t.co/JMLOT5d3x5
Supermassive Games pracuje nad ekskluzywnymi tytułami na PlayStation 4 https://t.co/IDlYNP2U3M https://t.co/RfwHWg2c22

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch