The Alliance Alive HD Remastered z dokładną datą premiery i nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca NIS America ujawnił dzisiaj dokładną datę premiery The Alliance Alive HD Remastered na Zachodzie. W odświeżoną wersję gry z Nintendo 3DS na konsoli PlayStation 4 oraz Nintendo Switch będziemy mogli zagrać już 11 października tego roku. Na komputerach osobistych tytuł zadebiutuje w późniejszym terminie. Z okazji ogłoszenia studio udostępniło nowy zwiastun produkcji, na którym możemy zobaczyć porównanie graficzne z oryginalną wersją gry z 2017 roku.

Tytuł zostanie wydany zarówno cyfrowo, jak i w dwóch wersjach pudełkowych. Launch Edition poza samą grą zaoferuje nam 9 papierowych modeli postaci, a Limited Edition, wycenione na $64,99, artbook w twardej oprawie, ścieżkę dźwiękową na płycie CD oraz kolekcjonerskie pudełko. Najnowszy zwiastun The Alliance Alive HD Remastered zobaczycie poniżej.

The Alliance Alive HD Remastered – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów