Szykują się spore zmiany na Gamerweb

Nasza strona dojrzewa, a my wraz z nią.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Gamerweb w niezmiennej formie istnieje od niemal trzech lat. Od połowy 2014 roku staramy się Was codziennie informować o najważniejszych wydarzeniach z branży oraz dostarczać rzetelne recenzje najnowszych gier. Nieustannie gonimy największych i chyba w pewnym momencie zapomnieliśmy po co to robimy. Świat mknie do przodu a w chaosie informacyjnym wciąż napotykamy się na podobne treści. Od początku mieliśmy misję pisać nie tylko o tym co popularne, ale przede wszystkim o tym co dobre lub czego koniecznie powinniście unikać. Wiele recenzji w naszej bibliotece to unikaty w skali kraju, a czasami nawet i świata. To jest droga, którą chcemy podążać. Oczywiście nie odcinamy się od tytułów AAA, postanowiliśmy jednak skończyć z powielaniem newsów dla wyświetleń, by na spokojnie przygotowywać dłuższe teksty analityczne oraz publicystyczne. Nie zabraknie recenzji gier i zaniedbanego ostatnio testowania sprzętów. Stawiamy na oryginalne treści oraz te o charakterze rozrywkowym, tak więc nie zabraknie quizów, cosplayów oraz Top list.

W najbliższych dniach na stronie może być dość smutno, ale tylko dlatego, że w kuluarach będziemy pracować nad zmianami. Chcemy jeszcze bardziej wyeksponować wartościowe treści i przygotować dla was nową zawartość.

Tak więc drodzy czytelnicy – idzie nowe. Stawiamy na jakość kosztem ilości. Mamy nadzieję, że nowy Gamerweb wam się spodoba.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów