Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XSX

Szybsze pobieranie i ulepszona grafika – Gears 5 na Xbox Series X

Gears 5
Gears 5

Wczoraj poznaliśmy startową listę 30 w pełni zoptymalizowanych gier do Xbox Series X i Series S. Na podstawie Gears 5 widać, że gracze zyskają sporo na nowym sprzęcie.

Od kilku dni jest dostępna łatka ulepszająca grę Gears 5 do możliwości konsoli Xbox Series X. Redakcja serwisu Gameblog.fr, przetestowała zaktualizowaną wersję strzelanki i porównała ją z grą na Xbox One oraz Xbox One S.

Podobnie jak na Xbox One X, gra Gears 5 działa na Xbox Series X w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, ale to nie jedyna zaleta nowej konsoli.

Gears 5 ulepszone do Xbox Series X

Twórcy produkcji The Coalition wprowadzili dodatkowe ulepszenia graficzne.

Widać to zwłaszcza w pracy świateł i związanymi z tym efektami. Ulepszenia dotyczą podświetleń, cieni, widać znacznie więcej cząsteczek na ekranie. Zdaniem francuskich dziennikarzy poziom wizualizacji w niektórych miejscach jest naprawdę niesamowity.

Aktualizacja dla nowej konsoli waży 70,48 GB, ale po instalacji rozmiar gry zmniejsza się do 72,4 GB.

Gears 5 na Xbox Series X
Gears 5 na Xbox Series X
Gears 5 na Xbox Series X wygląda pięknie
Gears 5 na Xbox Series X wygląda pięknie
Gears 5 na Xbox Series X zyskują wiele szczegółów
Gears 5 na Xbox Series X zyskują wiele szczegółów

Wczytywanie gier na Xbox Series X – jest naprawdę szybko

Bloger Ray Cox przetestował prędkość uruchamiania Gears 5 w trybie dla jednego gracza na Xbox Series X, Xbox One X i zwykłym Xbox One. W pierwszym przypadku gra załadowała się w zaledwie 8 sekund, podczas gdy na starszych konsolach zajęło to odpowiednio 35 i 44 sekundy.

Ulepszone Gears 5 na Xbox Series X dostepne już 10 listopada

Gears 5 są objęte programem Xbox Smart Delivery. Jeśli posiadacie grę w wersji Xbox One, za darmo otrzymacie ulepszenie do Xbox Series X. Gra jest dostępna także w Xbox Game Pass.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Trudno nie zauważyć, że uniwersum wykreowane na podstawie prac Jakuba Różalskiego jest świetną bazą pod gry wideo. Z jednej strony mamy dobrze wszystkim znane...

PUBLICYSTYKA

Co poszło nie tak? W 2020 roku mieliśmy mieć już nie tylko latające samochody i deskorolki, ale także liczne cybernetyczne wszczepy oraz wymienne części...

RECENZJE GIER

Kingdoms of Amalur: Reckoning to jedna z tych gier, które pomimo niesamowicie przychylnych recenzji i zdobycia serc graczy, nie zdołała niestety odnieść komercyjnego sukcesu....

XSX

Potwierdziły się krążące od jakieś czasu w sieci plotki o Xbox Series S – słabszej i tańszej wersji Xbox Series X. Co prawda Microsftowi...

Advertisement