Szczegóły otwartej bety Diablo II: Resurrected

Diablo 2 Resurrected
Diablo 2 Resurrected

W końcu poznaliśmy termin startu otwartej bety Diablo II: Resurrected oraz szczegóły z nią związane. Gracze, którzy złożyli zamówienie, już jutro będę mogli cieszyć się rozgrywką. Poniżej szczegóły.

  • Weekend wczesnego dostępu  13 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego – Fani, którzy zamówili Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection na PC z Windows, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 w przedsprzedaży, jako pierwsi wyruszą w tym czasie na serwery testowe.
  • Weekend otwartych beta-testów – 20 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego – W tym czasie wszyscy gracze będą mogli doświadczyć rozgrywki w becie Diablo II: Resurrected (wystarczy, że w weekend pobiorą tytuł na PC, Xbox lub PlayStation), a także wypróbować progresję międzyplatformową na różnych systemach.

W obu fazach otwartych beta-testów na graczy czekają dodatkowe klasy do wypróbowania. Poza barbarzyńcą, amazonką i czarodziejką będziemy mogli zagrać szczelnie opancerzonym, świętym paladynem i zaciekłym, zmiennokształtnym druidem. W otwartej becie znajdziemy też wieloosobową rozgrywkę online, dzięki której znajomi zmierzą się z siłami Piekła w ośmioosobowych grupach, a nawet staną przeciw sobie w pojedynkach PvP.

Chociaż otwarte beta-testy będą ograniczone do pierwszych dwóch aktów gry, nie będzie żadnych ograniczeń poziomów, dlatego aż do końca otwartej bety gracze będą mogli awansować do woli i eksperymentować z rozmaitymi konfiguracjami postaci.