Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Szczegóły listopadowej aktualizacji systemu Xbox One

Nowa długo wyczekiwana aktualizacja systemu konsoli Xbox One zostanie uwolniona 12 listopada. Jej głównym zadaniem jest uruchomienie kompatybilności wstecznej, dzięki której gracze na konsoli Xbox One będę mogli grać w gry z Xbox 360. Jednak zawartość aktualizacji jest znacznie większa.

Wprowadzi ona również wiele nowych  funkcji ekranu startowego konsoli. Nowy dashboard będzie co prawda wyglądał podobnie do wcześniejszego, jednak wprowadzi szereg zmian, sugerowanych wcześniej przez graczy. Oto one:

  • Profil: Można dodać i zarządzać profilami na konsoli, przełączać użytkowników, zobaczyć swój profil i listę osiągnięć.
  • Znajomi: Można łatwo sprawdzić, którzy znajomi są online, zobaczyć gry w które grają, i zaprosić ich do przyłączenia się do gry.
  • Grupa: Można łatwo uruchomić lub zarządzać Grupą, która może teraz zawierać 12 aktywnych uczestników.
  • Wiadomości: Łatwy dostęp do wszystkich wiadomości i grupy do czatów tekstowych.
  • Powiadomienia: Nowe informacje będą również zawarte w przewodniku i będą pokazywane osobno dla powiadomienia od społeczności i powiadomień związanych z grami.
  • Ustawienia: Najczęściej używane ustawienia będą dostępne z podręcznego menu.
  • Wstawianie: Aplikacje można będzie wstawić na ekranie bezpośrednio z Przewodnika.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement