Syn diabła powraca! Lucius 3 zadebiutuje jeszcze w tym roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Lucius 3
Lucius 3

Fińskie studio Shiver Games, zapowiedziało, że jeszcze w tym roku na platformie Steam zadebiutuje trzecia odsłona brutalnej serii Lucius. Cykl został zapoczątkowany w 2012 roku a trzy lata później miałem okazję recenzować sequel zatytułowany Lucius II: The Prophecy. Lucius 3 ma być zwieńczeniem historii o synu diabła. Czy proroctwo się spełni?

W pierwszej odsłonie chłopak eliminował członków swojej bogatej rodziny, w drugiej pomagaliśmy chłopakowi w ucieczce z zakładu psychiatrycznego, a tym raz tytułowy Lucius powraca do źródeł, czyli spokojnego miasteczka Winter Hill, w którym spędził pierwsze sześć lat swojego życia.

Seria Lucius zasłynęła głównie z kontrowersyjnej tematyki i brutalnej rozgrywki. Gry z cyklu opierają się bowiem na eksploracji i odnajdywaniu wymyślnych sposobów eliminacji wszystkich, którzy stają nam na drodze. Kolejnymi mniej chlubnymi elementami, z którego seria jest znana, są bugi i kiepska optymalizacja. Jednak mimo to Lucius 3 z pewnością będzie przebojem u wielu streamerów.

Zwiastun Lucius 3

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów