Sword Art Online–Progressive–Scherzo of Deep Night debiutuje jutro w kinach!

Sword Art Online–progressive–scherzo Of Deep Night
Sword Art Online–progressive–scherzo Of Deep Night

Crunchyroll, jeden z największych i najpopularniejszych serwisów anime oraz Piece Of Magic oraz największy na świecie kinowy dystrybutor produkcji anime wprowadza Sword Art Online the Movie-Progressive-Scherzo of Deep Night do polskich kin. Film, który jest połączeniem gatunków sci-fi, akcji i przygody będzie miał swoją premierę już jutro, 24 lutego.

Scherzo of Deep Night to długo wyczekiwana kontynuacja filmu Sword Art Online the Movie-Progressive-Aria of a Starless Night z 2021 roku, która przedstawi dalszą podróż Asuny w śmiercionośnej grze, gdzie „Game Over” w wirtualnej rzeczywistości oznacza śmierć w prawdziwym świecie.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu.

Sword Art Online–Progressive–Scherzo of Deep Night zwiastun

Sword Art Online (wydana przez Dengeki Bunko) jest serią powieści autorstwa Reki Kawahary – zdobywcy 15. nagrody Dengeki Bunko Novel Grand.

Głównym bohaterem historii jest Kirito, gracz w Sword Art Online – VRMMORPG (virtual reality massive multiplayer online role-playing game) nowej generacji. Od czasu wydania pierwszego tomu w kwietniu 2009 roku seria cieszy się ogromną popularnością, a do 2022 roku łączna sprzedaż przekroczyła na całym świecie aż 30 milionów egzemplarzy.

Po raz pierwszy anime zostało wyemitowane w 2012 roku i do dziś powstały już cztery kolejne sezony. Sword Art Online to również komiksy i gry wideo, a w 2017 swoją premierę miał film Sword Art Online The Movie: Ordinal Scale.

Plakat Sword Art Online
Plakat Sword Art Online