Surviving Mars – rozszerzenie Space Race zadebiutuje jeszcze w tym roku

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Survivng Mars Space Race
Survivng Mars Space Race

Twórcy poinformowali, że rozszerzenie Space Race do gry Surviving Mars zadebiutuje jeszcze w tym roku. Dodatek dostępny będzie dla posiadaczy komputerów osobistych, wyposażonych w systemy operacyjne Windows, Mac oraz Linux. W sklepie Paradox Interactive można już składać zamówienie przedpremierowe. Koszt dodatku to 11.69$. Twórcy nie podali jednak dokładnej daty premiery.

W Space Race największe mocarstwa oraz korporacje walczyć będą o ograniczone zasoby na Marsie. Gracze będą musieli konkurować z koloniami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Nie oznacza to jednak, że w grze zabraknie handlu. Będzie on konieczny, podobnie jak podkradanie kolonistów pozostałym ośrodkom.

Twórcy podkreślają, że każda kolonia będzie posiadać unikalnego sponsora, który będzie posiadał własny zestaw wyzwań, pojazdów czy budynków. Ponadto w trakcie kampanii mają pojawiać się losowe wydarzenia narracyjne, które uatrakcyjnią i na pewno niejednokrotnie utrudnią rozgrywkę.

Space Race ma dodać również do gry nową stację radiową, a także 25 budynków. Fani Survivng Mars mają więc na co czekać. Poniżej możecie znaleźć zwiastun zapowiadający zbliżające się rozszerzenie do produkcji studia Haemimont Games.

Surviving Mars Space Race – zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów