Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Survivalowe Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje latem na PC. Edycje konsolowe jeszcze w tym roku

Ancestors The Humankind Odyssey
Ancestors The Humankind Odyssey

Firmy Private Division i Panache Digital Games ogłosiły, że gra Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje na PC 27 sierpnia 2019 roku. Tytuł w wersji komputerowej będzie przez pierwszy rok dostępny wyłącznie w Epic Games Store. Twórcy zapowiedzieli też edycje na konsole PlayStation 4 i Xbox One, które mają być dostępne od grudnia.

Ancestors: The Humankind Odyssey to debiutancki projekt Panache Digital Games, niezależnego studia, na którego pokładzie znajduje się Patrice Désilets, pierwszy kreatywny dyrektor serii Assassin’s Creed.

Założenia rozgrywki są czysto survivalowe. Gracze muszą przetrwać i ewoluować w równie pięknej co niebezpiecznej Afryce sprzed kilku milionów lat. Jako przodkowie ludzkości gracze odkrywają neogeniczną Afrykę, poszerzając swoje terytorium i ewoluując wraz ze swoim klanem przez kolejne pokolenia. Machniki gry skupiają się na procesie ewolucji, odkryciach i przetrwaniu. Gracze przemierzają zróżnicowane tereny i środowiska, napotykają drapieżniki i zdobywając nowe umiejętności, z których korzystają następne pokolenia.

Patrice Désilets, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Panache Digital Games, wypowiedział się o nowym projekcie w takich słowach:

W przypadku Ancestors: The Humankind Odyssey naszym celem było dostarczenie graczowi wrażeń, jakich wcześniej nie mógł doświadczyć. Nasz niewielki zespól tworzy ambitną i wciągającą grę w niepowtarzalnym otoczeniu, która przyciągnie różnego rodzaju graczy. Nie możemy się już doczekać na moment, jeszcze w tym roku, kiedy udostępnimy graczom nasz świat.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement