Superhot VR otrzyma pod koniec lutego pudełkową edycję

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Superhot
Superhot

Oryginalna strzelanka SUPERHOT od studia SUPERHOT team, debiutowała pierwotnie na początku 2016 roku i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony graczy i krytyków. Mechanika gry oraz prosta i zarazem nietuzinkowa oprawa sprawiały, że gra wydawała się nadawać wprost idealnie na sprzęt VR. Tak też się stało i w zeszłym roku tytuł zadebiutował zarówno na platformy wirtualnej rzeczywistości przystosowane dla PC jak na PlayStation VR. Ponowny sukces gry sprawił, że gra drugi raz z rzędu jest nominowana do nagrody Game Developers Choice Awards.

Dzisiaj twórcy Superhot VR poinformowali, że gra 28 lutego trafi na półki sklepowe. Wydanie wersji pudełkowej świadczy o co najmniej dobrym wyniku sprzedaży edycji cyfrowej. Tak więc jeśli jeszcze nie graliście w Superhot VR, teraz macie ku temu najlepszą okazję.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów