Super Smash Bros. Ultimate – druga postać z DLC zostanie ujawniona na nadchodzącym Nintendo Direct

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Smash Illo.0

Świetna wiadomość dla fanów Super Smash Bros. Ultimate. Pod koniec turnieju Super Smash Bros. Ultimate World Championship 2019 Masahiro Sakurai, twórca serii, poinformował, że druga postać z DLC zostanie ujawniona już na nadchodzącym Nintendo Direct, które odbędzie się 11 czerwca. Od kilku tygodni spekuluje się, że nowym wojownikiem będzie Banjo Kazooie z popularnego cyklu studia Rare.

Wiele firm produkujących figurki zaczęło skupiać się właśnie na nim, nie udzielając zbyt wielu informacji na temat tego, dlaczego właśnie teraz postanowili przypomnieć graczom o tym kultowym już cyklu. Wiemy jedynie, że wkrótce Banjo otrzyma pewnego rodzaju zapowiedź, która ma być czymś zupełnie niespodziewanym i wszystko nam wyjaśni. Więcej szczegółów najprawdopodobniej poznamy już podczas dzisiejszej prezentacji Microsoftu.

Banjo Kazooie – Szykuje się powrót?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów