Super Smash Bros. na Nintendo Switch będzie grywalne na tegorocznym E3

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Super Smash Bros.

Nintendo nakreśliło odrobinę swoje plany na tegoroczne E3 potwierdzając, że najnowsze Super Smash Bros dedykowane Nintendo Switch będzie w pełni grywalne podczas imprezy. W trakcie trwania targów odbędzie się również specjalny turniej, Invitational Tournament, w którym wezmą udział profesjonalni gracze i specjalni goście zaproszeni przez firmę. Japoński wydawca będzie również gospodarzem turnieju Splatoon 2 World Championship, jak i tradycyjnego Treehouse Live mającego sie odbyć po prezentacji z 12 czerwca, na którym zobaczymy tytuły nadchodzące na konsole Nintendo 3DS i Switch w najbliższych latach.

Na ten moment bardzo niewiele wiadomo na temat Super Smash Bros. na Nintendo Switch. Jedyne informacje jakie mamy pochodzą z ogłoszenia gry z zeszłego miesiąca (dokładniejsze informacje znajdziecie pod tym linkiem). Wiemy tylko, że Inklingi z serii gier Splatoon pojawią się w tej części jako grywalne postaci. W poprzednich odsłonach były one wyłącznie dostępne jako kostiumy dla Mii Fighters. Wiemy również, że Masahiro Sakurai pracuje nad wydaniem gry w wersji na najnowszą konsolę z rodziny Nintendo.

Super Smash Bros. na Nintendo Switch nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Więcej wiadomości dostaniemy podczas tegorocznych targów E3.

Super Smash Bros. – zwiatun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów