Super Dragon Ball Heroes World Mission wkrótce zadebiutuje na Zachodzie. Dragon Ball FighterZ otrzyma drugą przepustkę sezonową

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball

Bandai Namco podczas livestreamu dedykowanego serii Dragon Ball zapowiedziało wydanie na Zachodzie Super Dragon Ball Heroes World Mission, karcianki, która pierwotnie zadebiutowała na japońskich automatach do gry. Produkcja już 5 kwietnia pojawi się na konsoli Nintendo Switch oraz komputerach osobistych.

Z okazji ogłoszenia otrzymaliśmy pierwszy zwiastun produkcji, który zobaczycie poniżej. Dodatkowo firma zapowiedziała ujawnienie drugiej przepustki sezonowej dla Dragon Ball: FighterZ podczas finału Dragon Ball FighterZ World Tour Finals 2018-19, odbywającego się w dniach 26 i 27 stycznia. Twórcy szykują dla fanów cyklu również jedną dużą zapowiedź, nie związaną z żadną z dostępnych na rynku gier osadzonych w uniwersum Dragon Balla. Wszystko wskazuje więc na to, że już pod koniec stycznia poznamy także zupełnie nową produkcję.

Super Dragon Ball Heroes World Mission – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów