Sunless Sea za darmo w Epic Games Store

Sunless Sea Za Darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień Sunless Sea za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store. 

Sunless Sea to roguelike’owy RPG autorstwa Failbetter Games, łączący w sobie również cechy strategii oraz gotyckiego horroru. Akcję gry osadzono w alternatywnej wersji epoki wiktoriańskiej, w której Londyn znalazł się milę poniżej ziemi. Gracz wciela się w rolę kapitana statku parowego, mającego za zadanie zbadanie w trakcie swojej pełnej niebezpieczeństw wyprawy otaczającego miasto oceanu.

Sunless Sea ukazało się w 2014 roku na komputerach PC, spotykając się z pozytywnym odbiorem ze strony recenzentów, czego efekt jestem średnia 81% na OpenCritic.

Sunless Sea za darmo odebrać będzie można do 4 marca do godziny 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Wargame: Red Dragon. Tytuł ten miał zostać sprezentowany graczom już w listopadzie, ale w wyniku opóźnienia jego premiery w sklepie Epica, stanie się to możliwe dopiero w przyszłym tygodniu.