Suicide Squad: Kill the Justice League i Gotham Knights nowymi grami z uniwersum DC?

Batman Arkham City
Batman Arkham City

Kolejna gra uznanego Rocksteady Studios to temat licznych spekulacji wśród fanów. Na przestrzeni lat pojawiały się plotki twierdzące, że może być to gra o Supermanie lub Lidze Sprawiedliwości, ale żadna z nich jak dotąd nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości. Wygląda jednak na to, że całkiem niedługo może spodziewać się zapowiedzi nie jednej, a dwóch gier ze świata DC.

Jeden z użytkowników serwisu Resetera dokopał się bowiem do świeżo zarejestrowanych przez Warner Bros. domen internetowych wskazujących na istnienie niezapowiedzianych jeszcze Suicide Squad: Kill the Justice League (SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com, SuicideSquadGame.com) oraz Gotham Knights (GothamKnightsGame.com). Za drugą z wymienionych plotek odpowiedzialne miało by być znane z Batman: Arkham Origins Warner Bros. Montreal, co pokrywało by się z informacjami, które pojawiły się w sieci w styczniu tego roku.

Jak spekulują fani, na więcej informacji przyjdzie nam najprawdopodobniej poczekać do sierpniowej konferencji DC Fandome organizowanej przez Warner Bros.