Subnautica za darmo w Epic Games Store!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Subnautica
Subnautica

Epic Games stara się zachęcić graczy do korzystania z ich platformy. Wiadomo, że nic tak nie przyciąga miłośników gier wideo, jak darmowe produkcje. Tym bardziej jeśli są to tytuły warte uwagi. Bez wątpienia do ich grona możemy zaliczyć Subnautice, którą możecie pobrać za darmo za pośrednictwem Epic Games Store!

Przypomnijmy, że Subnautica zadebiutowała 23 stycznia tego roku na komputerach osobistych. Kilka dni temu trafiła również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja przygotowana przez studio Unknown Worlds Entertainment przypadła do gustu zarówno graczom, jak i recenzentom. Twórcy stworzyli tytuł, którego na rynku jeszcze nie było, a już na pewno nie w takiej formie.

Subnautica jest grą survivalową, której akcja toczy się… pod wodą. Przemierzamy przepiękne, ale i niebezpieczne głębiny i staramy się przetrwać w tym podwodnym świecie. Elementy survivalowe mają tu jeszcze większe znacznie. Oprócz zaspokajania głodu i pragnienia, musimy mieć na uwadze także stan tlenu. Dzieło Unknown Worlds Entertainment wyróżnia się na tle konkurencji również fabułą, która odgrywa w tym tytule ważną rolę.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Subnautice, a posiadacie konto oraz zainstalowaną platformę Epic Games Store, to nie zwlekajcie i ruszajcie na podwodną przygodę.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów