Styx: Shards of Darkness – zwiastun premierowy

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Cyanide oraz wydawca Focus Home Interactive opublikowali dzisiaj premierowy zwiastun gry Styx: Shards of Darkness. Dzięki polskiemu wydawcy CDP możecie go obejrzeć poniżej z polskimi napisami.

W produkcji gracze kolejny raz mogą przejąć kontrolę nad zwinnym goblinem złodziejem. Tym razem główny bohater zawiera umowę z tajemniczą kapłanką. Jego zadanie polega na wykradnięciu berła ambasadora, którym na dodatek interesuję się jeszcze kilka innych osób. Nagrodą za wypełnienie niebezpiecznej misji ma być magiczna Żywica, źródło mocy i cierpienia Styxa.

Nowe przygody goblina złodzieja, będzie można przejść w kooperacji dla dwóch osób lub w pojedynkę. Styx: Shards of Darkness zadebiutuje na półkach sklepowych już 14 marca w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Styx: Shards of Darkness zwiastun premierowy

Styx: Shards of Darkness trofea.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów