Street Fighter V z darmowym okresem próbnym na PC

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Street Fighter V
Street Fighter V

Firma Capcom poinformowała, że Street Fighter V w wersji na PC otrzyma darmowy okres próbny. Tytuł zostanie udostępniony jutro, czyli 23 kwietnia i dostępny będzie nieodpłatnie do 5 maja.

Owa promocja dostępna jest jedynie na platformie Steam. Aby pobrać grę wystarczy, że odwiedzicie jutro stronę gry na platformie Valve i klikniecie na odpowiedni przycisk.

Deweloperzy oddadzą w ręce graczy wersję Arcade Edition, która wprowadza do podstawowej gry kilka nowych trybów. Ponadto podczas darmowego okresu próbnego wcielimy się w 20 postaci.

16 z nich to oryginalni bohaterowie, natomiast pozostała czwórka pochodzi z DLC. Niestety dodatkowi zawodnicy nie będą dostępni we wszystkich wariantach zabawy.

Warto również wspomnieć, że posiadacze produkcji firmy Capcom w wersji Arcade Edition, którzy nie zdecydowali się na zakup dodatków, mogą -w trakcie trwania okresu próbnego – cieszyć się herosami ze wspomnianych rozszerzeń.

Street Fighter V zadebiutował na rynku w lutym 2016 roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsoli PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów