STAY – indyk, którego lepiej nie przegapić

Dostępny na Steam

| | Przeczytasz w 1 minutę
Stay
Stay

STAY to niecodzienna gra przygodowa, której największym atutem jest pomysł na oryginalną rozgrywkę. Główny bohater Quinn budzi się w zamkniętym pomieszczeniu, mając do dyspozycji tylko komputer z uruchomionym czatem. Po drugiej stronie ekranu jesteśmy my i to w naszych rękach będą leżały losy szukającego pomocy chłopaka. Rozmawiając, obserwując reakcje, badając i starając się znaleźć rozwiązanie, będziemy wręcz przykuci do monitora. Czas gry płynie w sposób realny, dlatego każda minuta ma znaczenie. Pozostawienie Quinna samemu sobie przez dłuży czas może mieć różne konsekwencje.

Stay Screen

Nieprzewidywalny gameplay, duża ilość zakończeń, różnorodność opcji dialogowych i nieuniknione porażki mają uczynić STAY bardzo wciągającym. Gra zebrała już wiele nagród i nominacji, a osoby mające okazję w nią zagrać, wypowiadają się o niej w pozytywny sposób. Do 23 maja STAY dostępne jest na Steam z 20% zniżką. 30 maja gra będzie miała swoją premierę na konsole Xbox One.

STAY – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nintendo Switch w pakiecie z Diablo 3: Eternal Collection - https://t.co/AFGZZQ0DKO https://t.co/G6cLvrvXcd
Sony szykuje aktualizację oprogramowania z nowymi zabezpieczeniami - https://t.co/qwC1qBqpHj https://t.co/wKGy6t9GL2

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch