StarCraft Anthology – za darmo

Gra jest udostępniona za darmo dla wszystkich

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Blizzard Entertainment ciągle pracuje nad odświeżeniem sławnej gry strategicznej StarCraft. Nowa wersja zatytułowana StarCraft: Remastered będzie poprawiona zarówno w warstwie graficznej jak i audio. Według zapewnień deweloperów „W StarCraft Remastered zachowaliśmy wszystko to, za co kochacie StarCrafta, ale ulepszyliśmy całą resztę.” Do gry zostanie dodane osiem nowych języków, oczywiście, nie zabraknie wśród nich polskiego.

W oczekiwaniu na wydanie odświeżonej wersji warto ograć klasyka, który od dziś dostępny za darmo dla wszystkich graczy. Jeśli chcecie pobrać StarCraft Anthology wystarczy, że wejdziecie na tą stronę: https://eu.battle.net/shop/en/product/starcraft.

Gra zawiera podstawkę, dodatek  Brood War oraz najnowszy patch z numerem 1.18. Produkcja jest w angielskiej wersji językowej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów