Starcie Battleborn kontra Overwatch rozpocznie się 3 maja

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W maju gracze będą mieli w czym wybierać. Otóż najnowsza produkcja studia Gearbox Software (twórców kultowego Borderlands) zatytułowana Battleborn, zadebiutuje tego samego dnia co otwarta beta Overwatch od Blizzarda. Przypadek? Oczywiście, że nie.

Obie sieciowe sytrzelanki będą do dyspozycji graczy od 3 maja. Ostateczna premiera Overwatch nastąpi 24 maja. Randy Pitchford z Gearbox Software, fakt debiutu w jednym terminie obu produkcji czerpiących garściami z MOBA, podsumował w sposób następujący:

O cholera to się dzieje naprawdę. Jestem podekscytowany, że tak jak my sądzą że można na tym zarobić. Rywalizacja jest prawdziwa!

Obie produkcje pojawią się w wersji na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. neutron pisze:

    Mnie bradzo zachęca Battleborn. Wiele osób krytykuje ten projekt, ale to może być czarny koń tego roku

  2. Pyragracz pisze:

    Zdecydowanie postawie na Battleborn. Gearbox jeszcze mnie nie zawiodlo i teraz tez bedzie ok. A że MOBA? Co z tego, liczy się grywalność i frajda

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów