Star Wars Battlefront 2 zadebiutuje w przyszłym roku i będzie większy od pierwszej części

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas odbywającej w Londynie konferencji inwestorów, Blake Jorgensen – dyrektor finansowy EA Games, wypowiedział się na temat planów firmy na nadchodzące miesiące. Otóż elektronicy nie zamierzają w przyszłym roku wydać kolejnej odsłony serii Battlefield, gdyż skoncentrują się sequelu Star Wars Battlefron.

Pierwsza część sieciowej strzelanki osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen, sprzedała się w liczbie 14 milionów egzemplarzy, ale jednak szybko straciła na popularności. Gra nie była krytykowana za jakość wykonania, lecz za skromną zawartość, która nie była w stanie zatrzymać graczy na dłużej. Twórcy zdają sobie sprawę z ułomności Star Wars Battlefron, dlatego też druga część będzie o wiele lepsza.

Blake Jorgensen obiecał, że Star Wars Battlefront 2 będzie większe i bardzie ekscytujące. Jednak to co chyba najbardziej wpłynęło, na nie do końca satysfakcjonujące zainteresowanie Battlefrontem, to brak kampanii dla jednego gracza. Obawa przed pustymi serwerami odstrasza, zwłaszcza kilka miesięcy po premierze, kiedy gra wciąż mogłaby się nieźle sprzedawać.

Gra Star Wars Battlefront zadebiutowała w listopadzie zeszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów