Star Conflict – do gry trafia kolejna aktualizacja

Czynnik Ewolucyjny wprowadza do gry specjalne misje PvE, nowy ekwipunek oraz kolejny okręt stworzony przez Korporację Ellydium

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 min.

W rocznicę lotu w kosmos Jurija Gagarina (miało to miejsce 56 lat temu – 12 kwietnia 1961 roku), StarGem Inc. oraz Gaijin Entertainment ogłaszają wprowadzenie nowej aktualizacji do Star Conflict – kosmicznej gry akcji. Czynnik Ewolucyjny dodaje do rozgrywki m.in. całkiem nowy ekwipunek, myśliwiec Tai’Kin o zdolnościach umożliwiających ewolucję statku oraz system PvE o nazwie Wątek Ariadny, w którym gracze staną do walki z SI komputera.

Wątek Ariadny odkrywa przed graczami rozległe i eksperymentalne stocznie Korporacji Blackwood, kontrolowane przez Ariadnę – system zarządzania stworzony w oparciu o zaawansowaną sztuczną inteligencję. Po uwolnieniu się spod kontroli ludzi, Ariadna stała się autonomiczną jednostką siejącą zniszczenie w galaktyce. SI zaczęła zasilać jednostkami niebezpieczne siły Cyber, które dzięki wzmocnieniu rozpoczęły ataki na ogromną skalę. Celem gracza jest pokonanie Ariadny. Więcej informacji znajdziecie na stronie gry.