Śródziemie: Cień Mordoru starcie generacji

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci udostępnione zostały materiały na których można porównać oprawę graficzną oraz płynność animacji w grze Śródziemie: Cień Mordoru na różnych platformach. Oczywiście obecna generacja konsol wypada w porównaniu z PlayStation 3 i Xbox 360 o wiele lepiej. Pod względem płynności największe problemy ma konsola PS3, gdyż podczas rozgrywki ilość klatek na sekundę spada niekiedy poniżej 15. Z kolei wersja na Xbox 360 wygląda tragicznie pod względem oprawy graficznej, a wizualne kreacje niektórych postaci są znacznie uproszczone.

Wielu zadaje pytanie, czy jest sens wydawać gry na konsole siódmej generacji, jeśli autorzy przykładają się już tylko do edycji na obecną generację? Otóż  jest i będzie tak długo, jak długą będą znajdować się chętni by je kupić. Przed premierą każdego nowego tytułu, jesteśmy zalewani przeróżnymi materiałami z gry. Teoretycznie powinniśmy wiedzieć co kupujemy, ale warto zauważyć, że publikowane przedpremierowe zwiastuny i materiały z gameplay’a odnoszą się do najnowszego sprzętu. Tak więc kupując nowe gry na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, kupujemy kota w worku.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów