Spacecom już dostępny w kolejnym sklepie mobilnym

| @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Produkcja Flow Combine na samym początku debiutowała tylko na PC, ale było też wiadomo, że gra ze względu na prostą budowę i niewymagającą, jednak schludną grafikę, trafi też do sklepów w postaci wersji mobilnej.
Od dzisiaj gra jest dostępna także dla użytkowników produktów Apple.  Jeśli chcecie sobie umilić czas na swoim urządzeniu na tą grę będziecie musieli wyciągnąć z portfela około 3 dolarów. Myślę, że nie jest to zbyt dużo, w szczególności, że tytuł zdobywał dość dobre opinie.

Spacecom to gra strategiczna osadzona w kosmosie w bliżej nieokreślonym czasie. Działa ona na prostych zależnościach. Naszym zadaniem jest przejmowanie kolejnych układów planetarnych często produkujących określone surowce, które później wykorzystujemy w rozwoju naszego terytorium. Głównym celem jest przejęcie i unieszkodliwienie wszystkich układów przeciwnika.

Spacecom – trailer

Jesteś zainteresowany kupnem? Kliknij tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów