Space Hulk: Tactics – już dostępne!

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Space Hulk Tactics
Space Hulk Tactics

Dzięki Space Hulk: Tactics mamy kolejną okazję, by przenieść się do mrocznego uniwersum Warhammer 40,000.  Gra jest już dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Od powstania planszówkowego pierwowzoru minęło 30 lat. Space Hulk: Tactics jest wierny zasadom planszówki, delikatnie je modyfikując w celu dostarczenia jeszcze większej frajdy. Za projekt odpowiada studio Cyanide mające w swoim portfolio tytuły takie jak: Mordheim: City of the Damned, Space Hulk: Deathwing czy Styx: Shards of Darkness.

Space Hulk Tactics

W Space Hulk: Tactics opowiemy się po jednej ze stron konfliktu. Wybierając kosmicznych Marines lub Genokradów, zmierzymy się w ogromnych bitwach w tytułowej przestrzeni Space Hulk. Główną zmianą względem pierwowzoru jest dodanie systemu kart. Dzięki temu mamy większą swobodę w personalizacji i ulepszaniu swoich oddziałów. Karty użyte w odpowiednim momencie pozwolą także na przeciągnięcie szali zwycięstwa na naszą stronę. Oprócz dwóch kampanii fabularnych gra pozwala na zabawę w trybie multiplayer. Dla lubiących angażowanie się w zawartość gry, twórcy przygotowali narzędzie pozwalające na tworzenie własnych map i zadań.

Space Hulk: Tactics – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów