South Park: Phone Destroyer już dostępny

| | Przeczytasz w 2 min.
South Park Phone Destroyer
South Park Phone Destroyer

Od dziś gra South Park: Phone Destroyer jest dostępna na całym świecie poprzez App Store i Google Play. Wyprodukowany przez studio Ubisoft – RedLynx, przy współpracy z South Park Digital Studios, tytuł dostępny w formacie free-to-play, łączy elementy strategii czasu rzeczywistego i karcianki w dynamicznych bitwach.

W South Park: Phone Destroyer gracze ponownie wcielą się w Nowego i dołączą do kultowych postaci z South Parku w nowej grze, w której pojawią się także kowboje, piraci, cyborgi, a nawet wszechpotężni bogowie. Gra jest pełna zabawy, dynamicznych bitew i niepowtarzalnego humoru, a gracze będą musieli tworzyć i rozwijać nieposkromioną drużynę oraz korzystać z siły kart, które zdobędą.

South Park: Phone Destroyer zawiera pełną śmiechu kampanię dla jednego gracza i 60 fabularnych etapów pełnych interesujących dialogów. Ulepszanie i nauka strategicznego wykorzystania kart będzie kluczem do rywalizacji na kolejnym poziomie – w trybie dla wielu osób w czasie rzeczywistym. Wyzwania do walki gracz kontra gracz sprawdzą umiejętności i wiedzę gracza, który będzie musiał pokonać rywali i piąć się w górę rankingów, odblokowując nowe karty i łupy. Gracze będą mogli też wstąpić do drużyny i rozmawiać na czacie oraz wymieniać się kartami z innymi jej członkami.

Gra będzie wspierana i rozszerzana w kolejnych aktualizacjach, akcjach na żywo i wydarzeniach.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

CDP będzie wydawcą kilku nowych firm - https://t.co/pBtEuXuCjm https://t.co/VnZrSmKgrf
Dualshock 4 v2 w kolorze Copper dostępny w przedsprzedaży - https://t.co/PoQfENFblH https://t.co/dP5Rin4lKP

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch