South Park: Kijek Prawdy zadebiutuje jeszcze we wrześniu na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sout Park Kijek Prawdy
Sout Park Kijek Prawdy

Ubisoft ogłosił, że South Park: Kijek Prawdy zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już 25 września. Gra będzie dostępna wyłącznie w edycji cyfrowej.

South Park: Kijek Prawdy debiutował pierwotnie w 2014 roku na PC i konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, będąc jednym z ostatnich dużych tytułów, który ominął platformy ósmej generacji. Gra ostatecznie zadebiutowała na PlayStation 4 i Xbox One dwa lata później. W październiku zeszłego roku pojawiła się kolejna odsłona gry na postawie popularnej kreskówki, zatytułowana South Park: The Fractured But Whole. Tytuł okazał się wielkim hitem i w kwietniu bieżącego roku trafił również na Switcha.

Przygody chłopców z małego miasteczka w stanie Kolorado z 2014 roku, otrzymały wiele prestiżowych nagród, chociażby za najlepszą grę RPG. Kijek Prawdy z pewnością wyląduje na kartach pamięci wielu hybrydowych konsol od Nintendo.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów