Soulcalibur VI nowe wideo poświęcone Geraltowi

Więcej szczegółów na temat Białego Wilka

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Soulcalibur VI
Soulcalibur VI

Wydawca Bandai Namco opublikował nowe, ponad trzyminutowe wideo poświęcone postaci Geralta z Rivii. Biały Wilk po raz pierwszy pojawi się poza serią gier Wiedźmin, a na możliwość zagrania nim w kompletnie nowej kreacji wielu fanów z pewnością nie może się doczekać. Jednak jako że Soulcalibur jest kompletnie różną pod względem mechaniki grą, to przeniesienie postaci wiedźmina wcale nie było takie proste. Wyzwanie stanowiło połączenie umiejętności walki mieczem i możliwość używania znaków. Twórcy opisują Geralta jako wojownika walczącego w pełnym skupieniu, zawsze w gotowości, nie wykonującego niepotrzebnych ruchów. Oprócz przeniesienia jego kunsztu, chcą w równie dobry sposób oddać w Soulcalibur VI jego osobowość, co pozwoli graczom niezaznajomionym z serią Wiedźmin poznać bliżej tę postać. Nieco więcej informacji na ten temat możecie dowiedzieć się z poniższego wideo. Niestety dostępnego tylko w języku angielskim.

W Soulcalibur VI które ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One będziemy mogli zagrać w późniejszej części tego roku.

Soulcalibur VI – prezentacja Geralta

 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/soulcalibur-vi-geralt-moves-video/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów