Soul Calibur VI – materiały przedstawiające Cervantesa i tryby gry

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Soulcalibur Vi Cervantes
Soulcalibur Vi Cervantes

Bandai Namco opublikowało nowe materiały wideo z gry SoulCalibur VI. Na pierwszym zwiastunie możemy podziwiać postać Cervantesa, która będzie dostępna w najnowszej odsłonie serii.

Drugi materiał przedstawia nam warianty zabawy, które znajdą się w SoulCalibur VI. Zwiastun przybliża nam jak prezentują się tryb Arcade, Versus oraz tryb treningowy. Możemy również rzucić okiem na multiplayer oraz fabularne tryby Soul Chronicle i Libra of Souls. Nie zabrakło również miejsca dla kreatora postaci.

Twórcy zaprezentowali także Muzeum, w którym będziemy mogli podziwiać grafiki koncepcyjne, przeczytać wiele informacji oraz zapoznać się z wieloma innymi rzeczami, które pozwolą nam zgłębić i poszerzyć swoją wiedzę na temat historii serii SoulCalibur.

SoulCalibur VI zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 19 października.

SoulCalibur VI – zwiastun przedstawiający Cervantes

SoulCalibur VI – zwiastun prezentujący tryby gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów