Sony zaprezentowało mini pada do PlayStation 4

| @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę
Sony Mini Wired Gamepad

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja na temat nowego pada do PlayStation 4, który według Sony został zaprojektowany z myślą o młodszych graczach. Jest on o 40% mniejszy od zwykłego DualShocka 4, a przy tym ma też mniej kosztować. Ten kontroler został wyceniony na 30 dolarów (około 110 złotych). Poza tym nie posiada dotykowego panelu (do którego niektórzy mogli się przyzwyczaić przy DualShock 4), a także występuje jedynie w wersji przewodowej – kabel ma mieć 3 metry długości.

Jeśli chodzi o dostępność, to na razie wiadomo, że dorwać go będzie można w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie, ale być może kiedyś pojawi się też na Starym Kontynencie. Póki co, brak informacji na ten temat.

Pscontroller

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Microsoft zbroi się na Poznań Game Arena 2018. Strefa Xbox będzie wyjątkowo bogata - https://t.co/nBidrftOrw https://t.co/HV7wH4V6me
CDP będzie wydawcą kilku nowych firm - https://t.co/pBtEuXuCjm https://t.co/VnZrSmKgrf

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch