Sony rozsyła darmowy motyw świąteczny dla PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Ps4 Holiday Theme
Ps4 Holiday Theme

Sony pamięta o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia i rozpoczęło wysyłać darmowy motyw świąteczny amerykańskim użytkownikom PlayStation 4.

Może to nie to samo, co obniżka cen, ale motyw może się przydać, jeśli ktoś chce nieco odświeżyć wygląd interfejsu swojej konsoli i poczuć nieco więcej świątecznego klimatu.

Zawartość jest dostępna wyłącznie po wykorzystaniu kodu, który Sony wysyła wybranym użytkownikom na pocztę. Bez niego motyw nie jest dostępny w PlayStation Store. Początkowo tylko amerykańscy użytkownicy dostali kody, a zaraz po nich Brazylijczycy i obywatele Meksyku.

Prawdopodobnie europejscy gracze nie dostaną kodu na pobranie świątecznego motywu z PlayStation Store. Jeśli komuś na nim bardzo zależy, można spróbować utworzyć amerykańskie konto PSN lub udać się na forum ResetEra, którego niektórzy użytkownicy oddają swoje kody.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/12/16/sony-sending-free-ps4-holiday-theme/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów