Sony pojawi się na PAX South 2019

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.

PAX South to coroczna impreza organizowana w Stanach Zjednoczonych, a jej kolejna edycja odbędzie się na początku przyszłego roku. Ma się na niej pojawić samo Sony, ale nie powinniśmy liczyć na zapowiedzi nowych gier.

Stanowisko Sony będzie obok Bandai Namco i Capcomu, a ponadto ma być największym w historii koncernu. Warto dodać, że PAX to zdecydowanie mniejsza impreza w porównaniu z E3, na którym Sony nie pojawi się w przyszłym roku.

Obecny lider rynku konsolowego szuka nowych możliwości zainteresowania graczy i to podobno jeden z powodów nieobecności na Electronic Entertainment Expo 2019.

Fani PlayStation są dla nas najważniejsi i zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw. Właśnie dlatego staramy się zmienić podejście do zainteresowania graczy naszymi produktami i grami. To jeden z głównych powodów nieobecności na E3 2019. Nie możemy się doczekać nowości, które dla Was przygotowaliśmy.

Cory Balrog również będzie obecny na imprezie i poprowadzi własne keynote. Opowie między innymi o swojej karierze w branży i doświadczeniach przy pracy nad God of War (jako główny grafik) i God of War II (jako reżyser).

PAX South będzie trwać od 18 do 20 stycznia 2019 roku.

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-pax-south-2019-with-biggest-show-floor-ever/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów