Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Sony pojawi się na PAX South 2019

PAX South to coroczna impreza organizowana w Stanach Zjednoczonych, a jej kolejna edycja odbędzie się na początku przyszłego roku. Ma się na niej pojawić samo Sony, ale nie powinniśmy liczyć na zapowiedzi nowych gier.

Stanowisko Sony będzie obok Bandai Namco i Capcomu, a ponadto ma być największym w historii koncernu. Warto dodać, że PAX to zdecydowanie mniejsza impreza w porównaniu z E3, na którym Sony nie pojawi się w przyszłym roku.

Obecny lider rynku konsolowego szuka nowych możliwości zainteresowania graczy i to podobno jeden z powodów nieobecności na Electronic Entertainment Expo 2019.

Fani PlayStation są dla nas najważniejsi i zawsze staramy się wychodzić im naprzeciw. Właśnie dlatego staramy się zmienić podejście do zainteresowania graczy naszymi produktami i grami. To jeden z głównych powodów nieobecności na E3 2019. Nie możemy się doczekać nowości, które dla Was przygotowaliśmy.

Cory Balrog również będzie obecny na imprezie i poprowadzi własne keynote. Opowie między innymi o swojej karierze w branży i doświadczeniach przy pracy nad God of War (jako główny grafik) i God of War II (jako reżyser).

PAX South będzie trwać od 18 do 20 stycznia 2019 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement