SOMA za darmo na GOG.com

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Zimowa wyprzedaż na GOG.com trawa w najlepsze i codziennie dostarcza graczom kolejne niespodzianki. Od dzisiaj na popularnej platformie można pobrać za darmo grę SOMA. Jest to jeden z najlepszych indyków obecnej generacji, który rozmachem i oprawą graficzną góruje nad wieloma produkcjami wysokobudżetowymi. Oferta będzie obowiązywała do niedzieli do godziny 12:00.

To jednak nie wszystkie niespodzianki, gdyż GOG ma też coś dla fanów Heroes of Might and Magic 3. Dziś o 16:00 odbędzie się Preludium Mistrzostw Polski prosto z krakowskiego studia Nervariena. W meczu pokazowym zmierzą się Inomagic oraz Tuttek. Podczas streamu odbędzie się również wielki turniej wiedzy o Heroes of Might and Magic z nagrodami atrakcyjnymi nagrodami. Widzowie będą mogli wziąć w nim udział, odpowiadając na pytania, które pojawią się podczas streamu. Transmisja będzie dostępna na kanałach NVIDIAGeForcePL oraz GOG.COM.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów