SOMA za darmo na GOG.com

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Zimowa wyprzedaż na GOG.com trawa w najlepsze i codziennie dostarcza graczom kolejne niespodzianki. Od dzisiaj na popularnej platformie można pobrać za darmo grę SOMA. Jest to jeden z najlepszych indyków obecnej generacji, który rozmachem i oprawą graficzną góruje nad wieloma produkcjami wysokobudżetowymi. Oferta będzie obowiązywała do niedzieli do godziny 12:00.

To jednak nie wszystkie niespodzianki, gdyż GOG ma też coś dla fanów Heroes of Might and Magic 3. Dziś o 16:00 odbędzie się Preludium Mistrzostw Polski prosto z krakowskiego studia Nervariena. W meczu pokazowym zmierzą się Inomagic oraz Tuttek. Podczas streamu odbędzie się również wielki turniej wiedzy o Heroes of Might and Magic z nagrodami atrakcyjnymi nagrodami. Widzowie będą mogli wziąć w nim udział, odpowiadając na pytania, które pojawią się podczas streamu. Transmisja będzie dostępna na kanałach NVIDIAGeForcePL oraz GOG.COM.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Among the Sleep zmierza na Nintendo Switch https://t.co/ayFArgYAGu https://t.co/gYRX8rkaMJ
Yakuza Kiwami już w przyszłym miesiącu trafi na komputery osobiste https://t.co/QkQjeeSXEM https://t.co/JVaz93fRyF

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch