Sniper Elite V2 Remastered zmierza na PS4, XONE, Switch i PC. Sniper Elite III: Ultimate Edition trafi na Switcha

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sniper Elite V2 Remastered
Sniper Elite V2 Remastered

Rebellion zapowiedział odświeżoną edycję Sniper Elite V2. Remaster jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na komputerach PC. Gra będzie się charakteryzowała poprawioną oprawą graficzną oraz płynnością animacji na poziomie 60 klatek na sekundę. Dodany zostanie również tryb fotograficzny i pełne wsparcie dla zmagań sieciowych, w tym również kooperacji.

Przypomnijmy, że Sniper Elite V2 zadebiutowało pierwotnie w 2012 roku na PC i konsolach siódmej generacji oraz na Wii U. Tytuł cieszył się sporą popularnością i sprzedał się w liczbie ponad 10 mln egzemplarzy.

Również w tym roku na konsoli Nintendo zadebiutuje Sniper Elite III Ultimate Edition. Będzie to pełna edycja, kolejnej po Sniper Elite V2 odsłony snajperskiej serii. Gra miała swoją premierę w 2014 roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów