Słuchawki gamingowe Sony

Słuchawki Gamingowe Sony
Słuchawki Gamingowe Sony

Interesują Cię dobre słuchawki, które w każdej rozgrywce zapewnią perfekcyjną łączność i wierne oddanie dźwięku? Godnym uwagi kierunkiem są zatem nowoczesne słuchawki gamingowe Sony z niezawodnej serii INZONE. Producent oferuje zarówno wygodne modele bezprzewodowe, z którymi pozostaniesz w kontakcie z drużyną nawet po odejściu na chwilę od biurka, jak i z długim przewodem. Sprawdzamy, czym wyróżniają się poszczególne modele z różnych półek cenowych i które warto wybrać.

Słuchawki gamingowe Sony INZONE H3 – niedrogi wybór dla każdego

Pierwszy zestaw, który bierzemy pod lupę, jest przewodowy model H3 – najtańsze z serii słuchawki gamingowe Sony INZONE. Pomimo niskiej ceny są wyposażone w technologię dźwięku przestrzennego 360 dla graczy. Ułatwia ona precyzyjne określenie, z której strony oraz jak daleko znajdują się przeciwnicy. Wykrywa najcichsze szmery, dzięki czemu zareagujesz, nim wróg zdąży zaatakować znienacka. Kolejną zaletą tych słuchawek gamingowych są wmontowane w obudowę kanały odpowiedzialne za tony niskie. Wzmacniają bas, czego efektem są niezwykle realistyczne dźwięki wystrzałów, wybuchów czy ryku silnika.

INZONE H3 zapewniają również wysoki komfort noszenia. Miękki, szeroki pałąk dba o równomierne rozłożenie ciężaru słuchawek na głowie, w związku z czym nawet wielogodzinna gra nie kończy się bólem skroni. Dodatkowe wsparcie stanowią duże nauszniki zabezpieczone nylonem, które zmniejszają poziom nacisku słuchawek gamingowych na uszy, a przy tym zapewniają dźwiękoszczelność. Mikrofon na wysięgniku możesz wygodnie przybliżać do ust, a jednokierunkowe wychwytywanie fali dźwiękowych sprawia, że dźwięki Twojego otoczenia nie będą rozpraszać drużyny ani Cię zagłuszać. Co więcej, wszystkie elementy sterujące znajdują się na obudowie lewej słuchawki, możesz zatem sprawnie regulować głośność czy poprawiać mikrofon.

Słuchawki bezprzewodowe gamingowe Sony INZONE H7 – kontakt bez ograniczeń

Kolejny sprawdzany przez nas model z serii INZONE to słuchawki gamingowe bezprzewodowe, a dokładniej – H7. Półka ceniona jest już zdecydowanie wyższa niż w przypadku INZONE H3, co znajduje swoje przełożone w funkcjonalności. „Siódemki” mają wszystko to, co „trójki” – system dźwięku przestrzennego dla graczy, wzmocnienie niskich tonów, jednokierunkowy mikrofon i wygodną konstrukcję – a dodatkowo inne ciekawe elementy wyposażenia.

Producent podczas ich projektowania poświęcił sporo uwagi membranom. W efekcie oddaje graczom do dyspozycji głośniki ukształtowane w taki sposób, by wiernie oddawały zarówno tony niskie, jak i wysokie częstotliwości. Tym samym jeszcze bardziej podnosi jakość dźwięku.

Obawiasz się, że wybierając słuchawki bezprzewodowe gamingowe, ryzykujesz straty łączności? Jednoczesne połączenie Bluetooth oraz 2,4 GHz skutecznie zmniejsza opóźnienia. Każdy dźwięk dotrze do Ciebie na czas – i nic Cię nie zaskoczy! Co więcej, możesz równocześnie korzystać ze słuchawek połączonych z komputerem, jak i smartfonem. Wystarczy wpiąć do laptopa lub peceta nadajnik USB w paśmie 2,4 GHz, a telefon sparować przy pomocy Bluetooth.

Ładowanie słuchawek gamingowych Sony INZONE H7 również nie stanowi problemu. Wystarczy 10 minut szybkiego ładowania, by zyskać dodatkowe 60 minut pracy. Na pełnej baterii „siódemki” działają nawet do 40 minut. A jeśli obawiasz się, że nie wystarczy im energii na kilka kolejnych rozgrywek, możesz używać słuchawek również w trakcie ładowania.

Profesjonalne słuchawki gamingowe Sony INZONE H9 – dla najbardziej wymagających

H9 to kolejne słuchawki bezprzewodowe gamingowe od Sony. Czym różnią się od „siódemek”? Zostały wzbogacone o technologię dwóch czujników hałasu. Zapewniają zatem jeszcze skuteczniejszą redukcję dźwięków otoczenia, od tych najcichszych, do zdecydowanie głośniejszych. System redukcji hałasu z wieloma mikrofonami blokuje ścieżki dobiegające z różnych kierunków. Jeśli zatem jednocześnie gdzieś za Tobą ktoś ogląda telewizję czy słucha radia, pies pije wodę, pod blokiem ryczy silnik samochodu sąsiada, a wentylatory komputera pracują na najwyższych obrotach, to żaden z tych dźwięków nie rozproszy Twojej drużyny.

Możesz też samodzielnie przełączać się z trybu dźwięków otoczenia na redukcję hałasu. Co to oznacza? Jeśli w trakcie, gdy grasz lub rozmawiasz na czacie, podejdzie do Ciebie inna osoba, nie musisz zdejmować słuchawek, żeby ją usłyszeć. Wystarczy jeden przycisk na obudowie, by wybrać funkcję dźwięków z zewnątrz, dzięki której będą do Ciebie dobiegać słowa towarzysza czy np. dzwonek do drzwi.

Warto również wspomnieć, że wszystkie słuchawki gamingowe Sony z serii INZONE mają certyfikat Discord. Doskonale współpracują zatem z kanałami głosowymi oraz streamingowymi udostępnianymi przez Discord. Każdy model jest również wyposażony w funkcję wyłączania mikrofonu poprzez jego podniesienie w stronę pałąka oraz włączenia po opuszczeniu i zbliżeniu do ust.