Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS3

Słów kilka o NBA 2K15 na PlayStation 3 i Xbox 360

W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje NBA 2K15. Fani serii mogą raczej spać spokojnie, oceny wskazują, że jest to po raz kolejny najlepsza wirtualna koszykówka na świecie. Serwis Gamespot wystawił ocenę 9/10 na drugim, nie tak odległy biegunie jest  serwis Hardcore Gamer z notą 80/100. Jednak oceniana jest tylko wersja na konsole nowej generacji oraz PC-ty, a jak sprawa wygląda na PS3 i Xbox 360.

Do tej pory niewiele było wiadomo jak będzie się prezentować NBA 2K15 na konsolach siódmej generacji. Nikt się oczywiście nie spodziewał znacznej poprawy oprawy graficznej, ale kilku nowości – owszem tym bardziej, że 2K Games zapewniało, że nie zapomni o posiadaczach starszych konsol i na pewnie ich nie zlekceważy.

Stało się jednak inaczej. Za praktycznie te same pieniądze, które przyjdzie nam za płacić wersję na PlayStation 4 i Xbox One gracz otrzymuje nieświeżego i słabo odgrzanego kotleta. Wszystkie znaczące innowacje i zmiany jakie wprowadzono do rozgrywki oraz nowe tryby gry, o których informacjami byliśmy bombardowani od miesięcy, ominęły poprzednią generację.  Tak więc posiadacze PS3 i Xboxa 360 mogą zapomnieć o trybie My Park, o fabularnej wersji trybu My Player, o mentorze, który będzie nas wspierał na początku naszej kariery, czy o skanowani twarzy, które notabene nie do końca wyszło twórcom.

Cała otoczka przedmeczowa, animacje, grafika i gameplay w zasadzie niczym się nie różnią od poprzedniej edycji NBA 2K. Co zatem uległo zmianie? Dodaną nową oprawę muzyczną, zmieniono pulpit nawigacyjny oraz zaktualizowano składy. I to by było na tyle. Dla posiadaczy NBA 2K14 lub 2K13 kupno najnowszej odsłony tej serii np. na PS3, to raczej kiepski interes. Dwie stówki za aktualizację składu to nic innego jak wyrzucone pieniądze w błoto.

2 komentarze

2 Comments

 1. Gri

  6 stycznia 2015 at 20:54

  Moja poprzednia część to NBA 2k11 (ps3).Czy w moim przypadku warto zakupić nową odsłonę.Z góry dzięki za odpowiedź.

  • Kamil

   7 stycznia 2015 at 11:57

   Ominęło Cię kilka ciekawych edycji i rewolucja w sterowaniu. NBA 2k15 niewiele różni się od 2k14, ale jeśli ktoś posiada starszą edycje, to spokojnie powinien zainwestować w nową. Oczywiście mowa cały czas o wersji na PS3, bo w przypadku PS4 grę trzeba mieć bezdyskusyjnie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement