Skanowanie twarzy w NBA 2K15

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

My Player to chyba najbardziej grywalny tryb w koszykówce od 2K Sports. Przed jego rozpoczęciem chcemy by wszystko wyglądało idealnie, to znaczy żeby nasz zawodnik był jak najbardziej podobny do nas. Jednak bardzo często brakuje nam cierpliwości lub samokrytyki. Teraz nie będziemy mieli już z tym problemu, dzięki możliwości skanowania twarzy. Niestety ta funkcja będzie cieszyć tylko posiadaczy konsol nowej generacji i to nie wszystkich. Użytkownicy PlayStation 4 będą musieli zaopatrzyć się w kamerę, a posiadacze Xboxa One w Kinecta.

Sam proces skanowania jest bardzo prosty, wystarczy przytrzymać kamerę na wprost twarzy i obrócić powoli głowę o 30 stopni w lewo i prawo. Po około 30 sekundach powinniśmy cieszyć się naszym klonem, obdarzonym nie lada talentem sportowym.  Jak to działa zobaczcie na filmie poniżej. Nawet James Harden i jego broda są zachwyceni, zresztą ja też, choć efektu się obawiam.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Jagged Alliance: Rage! - poznaliśmy nową datę premiery - https://t.co/IM0rr9nyLU https://t.co/YjrCegt5ks
Kolejny przeciek dotyczący rozpiski PlayStation Plus październik 2018 - https://t.co/gPkB6pNsm4 https://t.co/itT94Kh6q7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch