Shiness: The Lightning Kingdom zadebiutuje w kwietniu na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Jeszcze na początku roku zapowiadano, że gra zadebiutuje do końca marca.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Francuskie studio Enigami oraz wydawca Focus Home Interactive, poinformowali dzisiaj o dacie premiery gry Shiness: The Lightning Kingdom. RPG akcji pojawi się na półkach sklepowych 18 kwietnia w edycji na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

W Shiness: The Lightning Kingdom gracze trafią do świata latających wysp, gdzie na jednej z nich rozbija się bohater o imieniu Chado. Protagonista wraz ze swoim przybyszem nie będą musieli długo szukać kłopotów. Zadanie graczy będzie ich z nich wyciągnąć.

Tytuł zapewni zabawą na wiele godzin. Twórcy zapowiadają, że na ukończenie gry trzeba będzie przeznaczyć około 35 godzin. Jest to wynik na który, żaden szanujący się miłośnik RPG-ów nie powinien narzekać. W trakcie zabawy zmierzymy się 30 bossami i spotkamy na swojej drodze ponad 100 różnych przeciwników.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów