Sherlock Holmes i Close to the Sun dostępne za darmo w Epic Games Store

Epic Games dba o graczy podczas kwarantanny i po raz kolejny rozdaje gry za darmo. Tym razem przyjdzie nam bezpłatnie zagrać w Sherlock Holmes: Crimes and Punishment oraz Close to the Sun.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishment pierwotnie pojawił się we wrześniu 2014 roku. Produkcja zagościła na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 3 , PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. W kolejnej odsłonie znanego cyklu studia Frogwares po raz kolejny wcielimy się w najpopularniejszego i najlepszego detektywa wszech czasów, aby rozwiązywać kolejne zagadki. Gra na Metacritic.com zdobyła 73 punkty, więc jest to pozycja, którą niewątpliwie warto się zainteresować.

Close to the Sun to produkcja łącząca przygodówkę z horrorem. Gra, za którą odpowiada studio Storm in a Teacup, pojawiła się na rynku 2 maja zeszłego roku i jest dostępna na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Na Metacritic.com gra otrzymała 65 punktów.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishment możecie dodać za darmo do swojej biblioteki w Epic Games Store klikając w ten link. Close to the Sun możecie zgarnąć za darmo klikając tutaj.